Spotkanie „Niebezpieczne randki”

• przez

Zapraszamy studentki do udziału w spotkaniu „Niebezpieczne randki”, które poprowadzi Ekspertka z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Temat: „Niebezpieczne randki” – jak rozpoznać, jak się bronić, jak reagować. Psychologiczne aspekty samoobrony skierowane do kobiet. Charakter zajęć: teoretyczny.

Spotkanie poprowadzi Specjalistka z Referatu ds. Profilaktyki społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Spotkanie „Niebezpieczne randki” Komendy Miejskiej Policji w Katowicach odbędzie się 28 maja 2024 r. w godz. 15.00 – 17.00 w sali konferencyjnej A w budynku spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5).

Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez formularz. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.